wiosenno - letnia edycja SNAKES ARE BACK IN TOWN - CETI!

Po bardzo udanym występie na przywróconej po latach Metalmani, która odbyła się w kwietniu w katowickim Spodku CETI rusza dalej w trasę " Snakes Are Back In Town" promującej album " Snakes Of Eden" . Kolejne koncerty trasy trwającej od jesiennej premiery krążka w ich wiosenno letniej odsłonie odbędą się m.in w Malborku, Iławie, Gdańsku czy Grodzisku Mazowieckim a w tak zwanym między czasie pojawi się też kilka koncertów solowych lidera Grzegorza Kupczyka .
Po szczegóły zapraszamy na strony CETI i do naszych kolejnych newsów . Pierwszy z koncertów solowych Grzegorza Kupczyka, to gościnny występ na Cover Festiwalu 2 czerwca a koncert CETI w ramach trasy to Rock Dog Koncert w Grodzisku Mazowieckim 10 czerwca . Kolejne koncerty 16 czerwca w Iławie i 17 czerwca w Malborku, 29 lipca CETI zagra w Gdańsku a to nie koniec niespodzianek związanych z trasą promocyjną, bo wkrótce kolejne terminy i szczegóły.

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder