Ted Nemeth zapowiada trasę i pokazuje pierwszy klip z CTRL-C!

Ted Nemeth zaprezentował właśnie teledysk to utworu "Wspólny Punkt", który zapowiada ich drugi album "Ctrl-C".

Jak mówi Patryk Pietrzak, wokalista zespołu: "Utwór "Wspólny Punkt" zarówno muzycznie, tekstowo jak i w obrazie pełen jest drwiny z powtórzeń i zabaw konwencją. Od Ciebie zależy, czy dasz się wodzić za nos, czy zdecydujesz się bawić razem z nami i przeglądać w krzywym zwierciadle. Zmieniające się mody, multum przeróżnych opinii wyrażanych w bardzo długich komentarzach na fejsbuku, ale jednocześnie problem z patrzeniem sobie w oczy, wycofanie - to znajdziesz w warstwie tekstowej.

Klip to obrazek. Doszukaj się sensu. Zdradzamy z całą stanowczością że postawiliśmy na spójność. Ciekawi nas jakimi nitkami połączysz rzeczy, którymi będziemy Cię zarzucać przy okazji wydawania naszej drugiej płyty "CTRL C". Zacieramy ręce na wojny na opinie w komentarzach, czyja racja będziesz najmojsza? My chcemy się bawić i w sytuacji kiedy "wszystko już było" decydujemy się na reinterpretowanie i tworzenie nowych kontekstów, jednocześnie od zawsze wyznając zasadę "rób swoje". Tańcz z nami człowieku. Najgorzej jak umiesz. Wciśnij CTRL V."

TED NEMETH – WSPÓLNY PUNKT
https://is.gd/mre8dx

Album zostanie wydany już 6 października nakładem Mystic Production. Promocji ma również towarzyszyć trasa koncertowa zespołu, która obejmie 24 miasta i rozpocznie się w dniu premiery. Poza Ted Nemeth będzie można zobaczyć również na trasie licznych gości zaproszonych przez zespół m.in.: Zagi (Warszawa), The Pau (Toruń/Włocławek), KOLORY (Mysłowice), WATA (Wrocław), hoszpital (Poznań, Wrocław, Toruń, Sulęcin), Dziewczęta (Kraków), Lepi.my (Gdańsk), OHO!KOKO (Szczecin), ŁATY (Częstochowa), Felix The Baker (Poznań).

06.paź Gomunice - Bogart
12.paź Wrocław – Alive + WATA, hoszpital
13.paź Opole- Radio Opole
14.paź Ostrów Wielkopolski - Fanaberia
20.paź Lublin - Radio Lublin
21.paź Stalowa Wola - Labirynt
26.paź Rzeszów - Vinyl
27.paź Kielce - Starman
09.lis Gdańsk - Wydział Remontowy + LEPI.MY
10.lis Kwidzyn - Spichlerz
11.lis Toruń - Dwa Światy + The Pau, hoszpital
16.lis Warszawa - Bardzo Bardzo + ZAGI
17.lis Częstochowa - Muzyczna Meta + ŁATY
18.lis Kraków - Zaścianek + Dziewczęta
23.lis Olsztyn - Nowy Andergrant
24.lis Suwałki - Black Pub Komin
30.lis Poznań - Blue Note
01.gru Szczecin - K4 + OHO!KOKO
02.gru Sulęcin – U Bulka +hoszpital
07.gru Mysłowice – MOK + Kolory
08.gru Tarnów - Przepraszam
09.gru Skarżysko-Kamienna - Semafor
15.gru Łódź - ŁDK
16.gru Włocławek - Czarny Spichrz + The Pau

Szczegóły dotyczące poszczególnych koncertów można znaleźć na Facebooku Ted Nemeth: https://is.gd/q8hcfq

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder