Styczniowy Metal Hammer już jest!

Do kiosków trafiło właśnie pierwsze wydanie pisma w nowym roku! W styczniowym numerze dziennikarze naszej redakcji tradycyjnie starają się podsumować to, co działo się w muzyce na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy. Redaktor naczelny we wstępniaku: „Obserwuję te ankiety od dwudziestu lat i widzę wyraźnie, że muzyczne gusta ulegają coraz większemu zróżnicowaniu. Kiedyś, w rubryce Płyta Roku, królował jeden, może dwa albumy, a dziś trudno znaleźć choćby kilka podobnych typów. Być może takie zróżnicowanie powoduje bezproblemowa internetowa dostępność do wszystkich premierowych wydawnictw, ale mam wrażenie, że Internet sprawia, że mocno radykalizują się poglądy – każdy typujący chce zaznaczyć swoją wyjątkowość i obycie w – często skrajnych – muzycznych światach. Inna sprawa, że dziennikarze naszej redakcji reprezentują obecnie całą gamę muzycznych upodobań ale właśnie takiego zespołu wymaga prowadzenie miesięcznika o muzyce rockowej i metalowej.”

Poza podsumowaniem roku w nowym wydaniu znajdziecie także szereg interesujących artykułów dotyczących m.in. Black Label Society, Cavalera Conspiracy, Watain, Machine Head, Hammerfall, Magnum, Ulver, Horrorscope, Anima Damnata czy Avenged Sevenfold. Tu także znajdziecie kalendarz na rok 2018.
Do części nakładu dołączyliśmy składankę CD z najnowszymi utworami Black Label Society, Helloween, Anvil, Corrosion Of Conformity, Machine Head, Destruction, Magnum i wielu innych!

METAL HAMMER 1/2018

Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Black Label Society 8
Cavalera Conspiracy 12
Anti Flag 14
Watain 16
Machine Head 18
Podsumowanie Roku Dziennikarze i Redakcja 20
Hammerfall 24
Magnum 26
Ulver 28
Horrorscope 30
Na Zachód Od Metalu 32
Anima Damnata 41
Ketha 42
Iron Monkey 44
Merkabah 46
Corrosion Of Conformity 48
Avenged Sevenfold 50
Lacrimosa 52
Witchfuck 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Book Zapłać 62
Incarnal 64
Live 66
Out Of The Darkness 68
Die Young 70

Metal Hammer - strony oficjalne:
https://is.gd/if1XOh
https://is.gd/C0KRpl

Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop:
https://is.gd/yal6gD

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder