Rockowa wyspa

„Rockowa Wyspa” to muzyczna kraina stworzona dla tych, którzy poszukują tego co nieznane i nieoczywiste, nieograniczone schematami i gatunkami. W tym programie stawiam na kulturę słowa, tworzenie niepowtarzalnego klimatu oraz wspólne upajanie się płynącą z głośników muzyką. Hasło „rock progresywny” służy mi jako doskonały wytrych, którym bez trudu otwieram tajemne zakamarki muzyki rockowej, często zmurszałe i zakurzone szuflady owego gatunku, do których nikt już dawno nie zaglądał, ale także wpuszczam na fale medialnego oceanu zupełnie nowe, pukające do panteonu rockowych gwiazd zespoły. Niechaj powędrują do jak najszerszego grona słuchaczy. „Rockowa Wyspa” i jej gospodarz Andrzej Rafał Błaszkiewicz przygarną każdego rozbitka.

Tagi: 

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder