Piotr Brzychcy

Muzyk, kompozytor i gitarzysta. Założyciel i gitarzysta grupy Kruk, znany także ze współpracy z Grzegorzem Kupczykiem oraz m.in. z grupami Crystal Viper i De Press. W latach 2007 - 2010 pracował jako zastępca redaktora naczelnego magazynu muzycznego Hard Rocker.
Wraz z Krukiem miał okazję występować na wspólnych koncertach z takimi wykonawcami jak Deep Purple, Carlos Santana, Whitesnake, UFO, Thin Lizzy, Artur Brown, Eric Burdon & The Animals, Debbie Davies, The Brew.
Przygodę z muzyką rockową zaczął we wczesnym dzieciństwie kiedy wraz z ojcem słuchał różnorakich płyt winylowych. Uwielbia klasykę rocka, ale nie jest mu obca muzyka w nowoczesnym wydaniu.

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder