Paweł Mielczarek

Paweł Mielczarek PAWULON
Absolwent Akademii Menadżerów Muzycznych (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie)
Menadżer dotychczas pracujący z zespołami: Fabryka Kości, Chaos Engine Research, Absynth, Zwłoki.
Prezenter radiowy od 2006 r.
W przeszłości redaktor naczelny działu sportowego Gazety Częstochowskiej

OD SIEBIE:
Od zawsze ekscytowałem się muzyką. Szczególnie szeroko pojętym Rock’N’Rollem. Muzyka towarzyszy mi we wszystkich aspektach życia. Zdarza mi się być jurorem przeglądów muzycznych, konferansjerem, organizatorem koncertów, ale przede wszystkim jestem czcicielem muzyki.
I tak na koniec, z przymrożeniem oka muszę stwierdzić, że trudno jest być zajebistym, ale przecież ktoś musi ;)

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder