Nowe wydanie magazynu Metal Hammer!

Do sprzedaży trafiło właśnie grudniowe wydanie magazynu Metal Hammer. Bohaterem numeru jest tym razem zespół Slipknot. Jak we wstępniaku wspomina redaktor naczelny: „Pamiętam jak wielkie poruszenie wywołał w szeregach pracowników Roadrunner Records album ‘Iowa’ grupy Slipknot. Metal Mind Productions był w tamtym czasie polskim dystrybutorem artystów tej holenderskiej wytwórni, a ponieważ blisko współpracowaliśmy z RR, na bieżąco wymienialiśmy się uwagami na temat premierowych wydawnictw. Z ‘Iowa’ szefowie wytwórni wiązali wielkie nadzieje, a kampania promocyjna była zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Cóż, po latach wiemy, że tak wspomniany album jak i zespół Slipknot spełniły pokładane w nich nadzieje, a grupa stała się w tamtym czasie także koncertowym zjawiskiem. Jesienią 2017 roku na rynek trafia koncertowe CD i DVD Slipknot – z tej okazji porozmawialiśmy z Shawnem Crahanem znanym też jako Clawn.”

W tym wydaniu pisma znalazły się również obszerne wywiady z Destruction, Belphegor, Butcher Babies i Philem Campbellem, fani prog rocka zapewne przychylnie spojrzą na rozmowy z Kansas, Eloy czy Soup. Jak zawsze nie brakuje także naszych stałych rubryk.

Metal Hammer 12/2017

Zgrzyt 3
Hard Fax 5
Slipknot 8
Kansas 12
Butcher Babies 14
Diablo Blvd. 16
Belphegor 18
Destruction 20
Greta Van Fleet 24
Phill Campbell 26
Dom Zły 28
Licho 30
Na Zachód Od Metalu 32
Prosecutor 41
Witchery 42
Being As An Ocean 44
Nothing But Thieves 45
Sarke 46
Eloy 48
Soup 50
Katla 52
Devilish Impressions 53
Metz 54
Warhaus 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Wstręt 64
Live 66
The World Needs A Hero 68
Sleeping Romance 69
Die Young 70

Metal Hammer - strony oficjalne:
https://is.gd/if1XOh
https://is.gd/C0KRpl

Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop:
https://is.gd/yal6gD

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder