Małgorzata "Jae" Nadolska

Prowadzenie audycji to hobby wynikające z chęci przekazania tego " co nam w duszy gra". Autorska audycja Noisecafe, która powstała w mojej głowie w roku 2006 zawiera w sobie elementy rocka, jazzu, smooth jazzu, chilloutu, elektroniki, muzyki filmowej, alternatywy i trip-hopu. Zawsze jestem otwarta na nowe brzmienia, chociaż wiem, że niektórych już pojąć nie zdołam. Lubię atmosferę koncertową; pojawiam się na większych wydarzeniach typu Woodstock, Letnia Akademia Jazzu, Opener czy Festiwal Muzyki Progresywnej w Gniewkowie. Drugie moje hobby to literatura i filmy z gatunku SF. Taka tematyka często gości pomiędzy prezentowanymi utworami.
Najlepszym "skutkiem ubocznym" grania "on air" jest poznawanie wyjątkowych ludzi, wrażliwych na muzykę, teksty i otaczający nas świat. Spotykamy się nie tylko w trakcie słuchania audycji, ale i na koncertach. Zapraszam zatem do wspólnych muzycznych podróży.
Małgorzata "Jae" Nadolska prowadzi audycję Noisecafe.

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder