Long and Roll - niedziela 23.00

W każdą niedzilę o godzinie 23.00 zapraszamy na program, jakiego nie ma w innych rozgłośniach radiowych. Dawno, dawno temu byliśmy zagorzałymi fanami audycji, w której prezentowano płyty w całości. Siadało się wygodnie przed radiem i chłonęło te nieziemskie dźwięki. To się skończyło, my jednak postanowiliśmy przywrócić tę atmosferę. Strona A, strona B. Utwór po utworze. "The dark side of the moon", "The wall" Pink Floyd, "L.A. woman" The Doors czy "On an island" Davida Gilmoura. Czego więcej trzeba?

Tagi: 

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder