Listopadowe wydanie Metal Hammer już w sprzedaży!

Jak zwykle o tej porze miesiąca, do kiosków trafia kolejne wydanie miesięcznika Metal Hammer. Głównym tematem listopadowego wydania jest Marilyn Manson, który był gwiazdą tegorocznej edycji Metal Hammer Festival. Artysta powraca z nową płytą „Heaven Upside Down”, która otrzymała w piśmie bardzo pozytywną recenzję. Podobnie jest w przypadku zespołu Samael, którego nowy album „Hegemony” otwarcie nawiązuje do czasów, gdy grupa nagrywała takie albumy jak „Passage” i jak twierdzi redaktor naczelny „…jest w tych nowych dźwiękach spod znaku Samael znów coś diabelsko niepokojącego...”

W numerze znajdziecie także m.in. wywiady z Corruption, J.D. Overdrive, Blues Pills, Grave Pleasures, Electric Wizard, Exhumed i Vuur. Ponadto wywiady z dwoma muzykami projektu DIO Returns – perkusistą Simonem Wrightem i gitarzystą Craigiem Goldym. Obaj przez wiele lat współtworzyli zespół DIO, teraz objeżdżają świat grając jego muzykę, a w rozmowie z naszym dziennikarzem wspominają Ronniego i opowiadają o powodach swoich muzycznych decyzji. Tradycyjnie nie brakuje naszych stałych rubryk.

Metal Hammer 11/2017

Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Marilyn Manson 8
Dio Returns 12
Blues Pills 16
Corruption 18
Grave Pleasures 20
J.D. Overdrive 22
Panzer 24
O.D.R.A 26
MH Przewodnik 28
Kaipa 30
Book Zapłać 31
Na Zachód Od Metalu 32

Samael 69
Electric Wizard 65
Exhumed 63
Vuur 61
We Came As Romans 59
Brian Slagel 57
Hellhaim 55
Album Miesiąca 54
Recenzje 52
Live 45
Out Of The Darkness 42

Metal Hammer - strony oficjalne:
https://is.gd/if1XOh
https://is.gd/C0KRpl

Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop:
https://is.gd/yal6gD

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder