Lista Radia RockTime

Lista Radia RockTime zasady głosowania

Lista Radia RockTime promuje polską muzykę!

Aby móc zagłosować należy się najpierw zarejestrować. Po rejestracji można oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie wykonawcę. Oczywiście można oddać ten głos także na innych artystów / w jednym, tygodniowym wydaniu Listy, można zagłosować np. na 1, 5, 20 czy 40 artystów /. Głosowanie trwa do kolejnego poniedziałku do godziny 18.00. Na nową Listę głosujemy od północy czyli od godziny 00.00 następnego dnia.

Kapela, aby trafić na Listę, musi zgłosić utwór w formacie MP3 za pomocą tego formularza: zgłoś utwór.

Z podstawowej dwudziestki spadają trzy utwory, które zdobyły najmniej głosów. Na ich miejsce wchodzą trzy, które uzyskały najwięcej głosów w POCZEKALNI.
Te trójkę uzupełniamy trzema nowymi utworami, które oczywiście wchodzą do POCZEKALNI.
Piosenki, które w Poczekalni przez cztery kolejne wydania nie uzyskają żadnego głosu, są usuwane z Listy.
Życzymy dobrej zabawy.

Poniżej głosujemy na Radia RockTime.

Głosowanie na utwory z Poczekalni tutaj.

Lista Radia RockTime

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder