Krzysztof "Jester" Baran

Jestem (tak mi się wydaje) muzycznym romantykiem i wiecznym, niepoprawnym optymistą.
W muzyce uwielbiam przede wszystkim melodię ale i także nieszablonowe, pomysłowe rozwiązania. Stąd miłość do rocka progresywnego, który wybrzmiewa dla mnie już od prawie czterech dziesięcioleci. W swych audycjach wiele czasu poświęcam polskiej scenie rocka progresywnego, która przecież jest tak bardzo doceniana na całym świecie. U nas traktowana trochę po macoszemu... Przy okazji jestem członkiem Stowarzyszenia PROGRES, organizatora Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie, oraz współredaktorem serwisu ProgRock.org.pl. Postaram się zaszczepić swoje muzyczne ideały także i Wam.

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder