Grudniowy Metal Hammer już w kioskach!‏

Koniec miesiąca, jak zwykle w naszym przypadku, zwiastuje ukazanie się kolejnego wydania miesięcznika Metal Hammer. Tematem głównym jest tym razem zespół Paradise Lost, który ostatnie miesiące może uznać zdecydowanie za udane. Jeszcze tak dawno ukazał się ich nowy studyjny album, a już w sklepach ląduje koncertowy album grupy, co więcej – nagrany z udziałem orkiestry symfonicznej.

Kolejne tematy anonsuje redaktor naczelny: „W numerze przyglądamy się też innym ciekawym premierom; na uwagę na pewno zasługuje nowy album Clutch, wszędzie na świecie doceniany i komentowany, w Polsce mógłby przejść bez echa. Mógłby gdyby nie my – obszerny wywiad z zespołem znajdziecie na stronie 12. Albumem miesiąca okrzyknęliśmy nowy krążek Avatarium – na jesienne chandry chyba nie można sobie wyobrazić lepszej muzyki. Przy okazji zapowiadamy, nasz kolejny, noworoczny numer, które jeszcze przed świętami trafi do sprzedaży razem z płytą CD!”

Poza tym nie zabrakło naszych stałych rubryk! Polecamy!

MH 12/2015 - SPIS TREŚCI

Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Paradise Lost 8
Clutch 12
Bring Me To The Horizon 14
Thy Worshiper 16
Devil You Know 18
Dead Soul 20
Coria 22
Stratovarius 24
Avatarium 26
Intronaut 28
Slash 30
Phedora 32
Book zapłać 41
Scorpions 42
Mało Znane Mało Grane 44
Na Zachód Od Metalu 46
Piwny turysta made in Poland 47
Five Finger Death Punch 48
Swallow The Sun 50
Saltus 51
Wolf Spider 52
The Shrine 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Live 64
Radogost 68
Out Of The Darkness 69
Die Young 70

MH – strony oficjalne:
http://www.metalmind.pl/metalhammer/
www.facebook.com/MetalHammerPoland/

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder