Dominik Grabowski

Dominik Grabowski. Jednym słowem Szaleniec, w dwóch słowach: Prosty Rockman, któremu nie potrzeba wiele do szczęścia. Świeża krew w radiu Rocktime. Osoba, która odrzuca rzeczywistość i tworzy własną. Jest równie nieprzewidywalny jak programy, które prowadzi. Usłyszycie w nich dosłownie wszystko!!! Nieraz zobaczycie go na koncercie z aparatem oraz plakietką foto na szyi. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął 16 lat temu, kiedy to "sprawdził" stan taśmy w kasecie z napisem Van Halen, od dwóch lat związany jest z dziennikarstwem radiowym i nie zamierza tego zmieniać. Wielki fan grupy Motorhead. Jednego jesteśmy pewni, programy prowadzone przez Dominika nie będą nudne!!!

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder