Dana Marzec

Dana - jak ktoś kiedyś stwierdził - dziewczyna harleyowca, trudno za nią nadążyć.
Słucha tak różnorodnej muzyki, że śmiało można ją zakwalifikować do grupy kameleonów :)
Od poezji śpiewanej, poprzez wiele gatunków muzycznych, po metal.
Od Mirka Czyżykiewicza po Slayera :)
Ale szczególnie umiłowała sobie folk, może nawet bardziej folk-metal.
Biega w glanach z koncertu na koncert, nadstawiając bacznie uszu i śledząc, co dzieje się na rynku folk-metalowym.
W swojej audycji Szczypta Świata niejednokrotnie przewlecze słuchaczy po całym globie, w poszukiwaniu dźwięków, które zachwycą niejednego.
Ma kilka pasji, jedną z nich jest muzyka i radio.
Gdy zdecydowała się w grudniu 2012 roku zająć radiem, myślała, że przygoda skończy się dość szybko, a ona - jak podkreśla, ku jej zdumieniu - trwa nadal.
O sobie mówi: zwariowała kobita na stare lata. Ale jak zawsze powtarza - głodna życia i wrażeń...

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder