Atom Heart w warszawskim klubie Miejsce Chwila!

6 Października 2017 roku w warszawskim klubie Miejsce Chwila wystapi Atom Heart.

Zespół Atom Heart powstał w marcu 2015 roku w Warszawie, w grudniu tego samego roku muzycy nagrali debiutancką EP-kę 'Into the Light', która uzyskała wiele pozytywnych recenzji z Polski, a także z Niemiec, Japonii, Kanady, USA, czy Wielkiej Brytanii. Do największych sukcesów zespołu należy zwycięstwo w konkursie Juwenaliów Politechniki Warszawskiej, co umożliwiło Atom Heart wspólny występ z Luxtorpedą oraz Wilkami na wielkiej scenie stadionu Syrenki, Atom Heart wygrali także nagrodę dla najlepszego zespołu oraz najlepszego gitarzysty na festiwalu Rock na Zamku 2016 w Szydłowcu. Zespół zagrał także kilka koncertów w Berlinie, a także współdzielił scenę z Patrycją Markowską, Rust, Rózami Europy. Do sukcesów zespołu należy także nagranie klipu do pochodzącego z debiutanckiej płyty utworu 'Sofia'. Zespół w ramach współpracy z p. Andrzejem Puczyńskim wydał singiel Magic Woman.
Obecnie Atom Heart pracuję nad nowymi koncertami i materiałem na płytę.

Klip: https://is.gd/3XxAMP
Płyta: https://atomheartband.bandcamp.com/album/into-the-light
FB: https://is.gd/pbFKXp

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder