Antidotum Rock'n'rollowe

Muzyki słucham nie tylko narządami słuchu. Moim zdaniem dobra muzyka to taka, którą pochłania się każdym porem ciała. Taka, która trafia do wnętrza i wiruje w podświadomości. Taką muzyką chcę się dzielić z Słuchaczami podczas audycji Antidotum Rock'n'rollowe.
Newsy, ciekawostki, terminy koncertów i festiwali wyszukuje Sewi zwana "Szperaczką".
W audycji wykorzystywany jest podkład muzyczny "Dark Dream" , którego autorem jest Maciej "Lestar" Szot z zespołu Rosarian.
Kontakt mailowy: [email protected]

Tagi: 

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder