Altea Leszczyńska

Artystka plastyk, wokalistka i aktorka. Ma w swoim dorobku artystycznym kilkadziesiąt wystaw w całej Polsce. Śpiewa w krakowskim Eloe Theater of Noise. Występowała m. in. w Piwnicy pod Baranami.
Miłośniczka tatuaży (ma ich 20), kina niemego, sztuki nowoczesnej, jogi i zdeklarowana weganka. Uwielbia rozmaite gatunki muzyczne, do jej ulubionych wykonawców zaliczają się m. in. Depeche Mode, Morrissey, Guns N’ Roses, The Cult czy Courtney Love…
Altea poprowadzi dwie audycje: w audycji „Electra” zaprezentuje Wam muzykę EBM, industrial i synth pop, natomiast w „Hardkorowni” zagra Wam alternatywny pop, grunge i indie rock.

„Electra”/”Hardkorownia” w każdy poniedziałek od 22.00

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder