Acute Mind powraca!

Po siedmiu latach od wydania debiutanckiego albumu, z nowym singlem powraca lubelski zespół Acute Mind. Muzycy pracują aktualnie nad nowym materiałem, którego premiera planowana jest na koniec października bieżącego roku.

Acute Mind to obecnie czterech muzyków: Arek Piskorek, Artur Jasiński, Paweł Ciuraj oraz powracający w roli wokalisty i gitarzysty Marek Majewski, który przez ostatnie lata współtworzył zespół Osada Vida, nagrywając ze śląską formacją 2 studyjne albumy.

Nową płytę zapowiada utwór „I Need You”, którego autorem jest Arek Piskorek. Nad procesem nagrań czuwał Marek Majewski. Singiel już niebawem będzie można nabyć w sklepach z muzyką cyfrową, natomiast jego premiera zaplanowana jest na piątek, 5 maja 2017. Wraz z premierą muzyczną zespół postanowił zrealizować teledysk, którego scenarzystą i reżyserem jest Arek Piskorek, a zobaczyć go będzie można w dniu premiery, czyli jutro o godzinie 20:00 na oficjalnym kanale Acute Mind na YouTube (https://is.gd/Ol05zy)

Druga płyta, nad którą obecnie intensywnie pracują muzycy, utrzymana będzie w nieco łagodniejszej stylistyce. Nie zabraknie jednak bardzo charakterystycznych dla Acute Mind elementów elektronicznych i prog-metalowych. Po latach pauzy wszystko wskazuje na to, że zespół wrócił na dobre.

Acute Mind - skład:
Arek Piskorek – gitara basowa/chórki
Artur Jasiński - perkusja
Paweł Ciuraj - gitara
Marek Majewski – wokal/gitara

Acute Mind – strony oficjalne:
https://is.gd/ILsAZP
https://is.gd/Ol05zy

Klasycy Rocka

W każdą środę i piątek od 19.00 na żywo.

Jak przenieść się w krainę muzyki, która daje poczucie wolności, niezależności, buntu, kontestacji i świadomego przeżywania chwili? Posłuchać w każdą środę i piątek o godz. 19.00 kultowej audycji red. Romualda Jakubowskiego „Klasycy Rocka”, w której przez dwie godziny zapoznacie się z tym, co dziś wpisuje się w kanon muzyki buntowników, outsiderów, rebeliantów i czarnych owiec. To co, dajemy czadu?

READY, STEADY, GO!
czytaj

Rockowisko

W każdy wtorek i czwartek od 19:00 na żywo.
ROCKOWISKO – podobno świeża krew jest najlepsza… Dzięki wytrawnemu gustowi znawców rocka - Romualda Jakubowskiego i Adama Dobrzyńskiego - w audycji będziecie mogli usłyszeć najnowsze kawałki m. in. tak klasycznych kapel jak: AC/DC, Metallica, Motorhead, Mech, ale i soczyste kąski w postaci młodszych zespołów. Sięgniemy także do lat dziewięćdziesiątych. Na pierwszy ogień pójdą zatem: Airbourne, Against Me! Sabaton, Canion, Kruk i wiele, wiele innych. A zatem przygotujcie sztućce, napełniajcie kielichy, niech popłynie ślina! Strawa zostaje wniesiona na stół!
czytaj

Streamfinder